LV

EN

RU

DE

Ekskursijas

Odzienas muižas komplekss piedāvā iespēju ienirt 19.gadsimta beigu un 20.gadsimta sākuma atmosfērā, kā arī uzzināt alus un kvasa darināšanas noslēpumus.

Ekskursiju ieteicams sākt ar Pļaviņu un Vietalvas ceļu krustcelēs esošās Krogusmājas apmeklējumu, kur pagājušā gadsimta sākuma interjerā iespējams nobaudīt aromātisku kafiju un uzkodas. Šeit arī notiek pirmā tikšanās ar gidu un, atkarībā no pieejamā laika, arī vienošanās par maršruta garumu.

Garākā ekskursijas tūre aizņem līdz divām stundām. Tajā ietverta visa muižas ansambļa apskate un stāsts par muižas vēsturi. Protams, galvenā vērība pievērsta pašai Odzienas pilij, bet otrs lielais pieturas punkts ir Pilsbrūzis. Brūzī iespējams izsekot līdzi šeit gatavoto dzērienu tapšanai, kā arī nodegustēt svaigu, tikko no lielās nogatavināšanās mucas nākušo alu un kvasu!

Nevaļīgajiem apmeklētājiem piedāvājam nepilnu stundu garu tūri, kurā ietverta muižas teritorijas apskate, Pilsbrūža apmeklējums un dzērienu degustācija.

Lai pieteiktos ekskursijai, aicinām iepriekš sazināties ar Odzienas muižas pārstāvi pa tālruni +371 2053 3333 vai rakstīt e-pastu: info@odzienasmuiza.lv. Ekskursijas notiek gan brīvdienās, gan arī darba dienās.